Bizim İçin Ne Dediler?

Sn. Ali TURAN

Sunumlar büyük bir özen ve ciddiyetle hazırlanmıştı. Uygulamalar, işlediği konuyu bir daha unutmayacak/ unutturmayacak kadar renkli ve eğlenceliydi. Ders saatleri ve ara dinlenmeler, etkin şekilde kullanıldı. Herkesin eğitime katılması sağlandı. Kaynaklar tarafımıza gerek mail gerek USB bellek ile verildi.

Teşekkür ederiz. Elinize, ağzınıza sağlık.

Ülker USLU

 

"Eğitimin içeriği, sunumu ve özellikle uygulamaların yeteri kadar akılda kalıcı olduğunu söyleyebilirim Verdiğiniz eğitim ve ilgiye teşekkür ederim."

Fatih YALÇIN

 

"Ali hocam kişiliğiniz ve eğitimciliğiniz ile gerçekten beş günün nasıl geçtiğini anlamadım. Bir risk analizi bu kadar iyi öğretilebilirdi. Herşey için çok teşekkür ederim. Çok keyif aldım." Saygılarımla,

Beyma Beyza BARIN

 

"Beş günlük eğitim sürecimiz içinde Ali Hocadan almış olduğum tüm eğitimler gerçek hayatın bir parçası gibi oldu. Bu eğitim sonunda ve çalışma hayatım boyunca almış olduğum bu eğitimi hiç unutmayacağım. Hocamızın emeklerine sonsuz teşekkürler. Hem ders konularının tamamını iletip hem de bunları uygulamalar ile gerçek hayata dökebildiği için eğitim en verimli şekli ile gerçekleşmiştir. Emeklerinize ellerinize sağlık. "

Özlem TURHAN

 

"Derse başladığımız ilk gün bize bu eğitim programıyla alakalı beklentilerimizi sormuştunuz. Bende size; üretimde çalışmadığım için genel olarak İSG eğitiminin benim için verimsiz geçeceğinden korktuğumu, eğitim bitiminde en azından kafamda birşeylerin oluşması benim için çok önemli demiştim. Ve 5 günki tüm eğitim boyunca bazen kendimi fabrika içinde makinanın yanındayken bile hayal edebildim. (ki o makinayı hiç görmediğim halde...)

Aldığım en renkli, en verimli eğitimdi. Herşey için sonsuz teşekkürler. Hakkınızı helal edin. "

İlkcan ÇELİK